خانه دربارهی ما

سرویس

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6

Zigong Ka Wah Handicrafts Manufacturing Co., Ltd.

ما تولید کننده کارخانه خودمان هستیم که در سال 2011 تاسیس شد ، سالانه بیش از هزاران دایناسور تولید می کند که به بیش از 30 کشور جهان صادر شده است.

ما مجوز / حق صادراتی را داریم که توسط دولت صادر شده است.

شرکت ما دارای یک خط تولید بالغ ، کنترل دقیق کیفیت و تیم خدمات پس از فروش و فروش خوب آموزش دیده است که مورد پسند مشتریان قرار می گیرد.

نام تجاری: کاوه

محصولات اصلی: Dinosaur Animatronic، Animatronc Animal، حشرات Animatronic، لباس Dinosaur، Dinosaur Rides، Fosil Dinosaur و غیره.

شرکت تولیدی صنایع دستی Zigong Kawah. ، LTD در شهر Zigong ، جنوب سیچوان واقع شده است ، که به سرزمین دایناسورها مشهور است.

در روند توسعه شرکت ، فن آوری کاوه همواره پایبند به مأموریت برند "ایجاد رهبر صنعت شبیه سازی بیونیک و پیشبرد فرهنگ دایناسور محلی زیگونگ" ، تلاش برای کلاس اول بوده و تمام تلاش خود را انجام می دهد. اولین مارک شبیه سازی بیونیک چین را ایجاد کنید.

این شرکت نوآوری هنر دستی سنتی Zigong و فن آوری الکترونیکی مدرن ترکیبی ارگانیک از فرایند تولید ، برای توسعه نام تجاری Kawah یک فصل جدید را باز کرد!

در طول زمان و مکان مسافرت کنید ، از جذابیت باستانی لذت ببرید! فن آوری کاوه برای شما ایجاد یک "دنیای رویایی" کامل ، با فناوری نفیس برای ایجاد محصولات واقع بینانه. شرکت ما به عنوان "تولیدکننده" ژوراسیک شناخته می شود. محصولات ما به بسیاری از کشورها در آسیا اقیانوس آرام ، اروپا ، آمریکا و غیره صادر می شود ، برای مردم در سراسر جهان فراخوان باستانی برای تبریک دایناسورها را آورده است.

کاوای باستانی ، به دور از شلوغی و شلوغی شهرهای مدرن ، کاوا را همراه خود در دنیای اسرارآمیز دایناسورها کشف کنید!

خوش آمدید همه دوستانی که برای بازدید از کارخانه ما می آیند!

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : کاوه

سال تاسیس : 2011

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

ما تولید کننده کارخانه خودمان هستیم که در سال 2011 تاسیس شد ، سالانه بیش از هزاران دایناسور تولید می کند که به بیش از 30 کشور جهان صادر شده است.

این شرکت با مساحت 20 می (حدود 13000 متر مربع) را پوشش می دهد ، کارکنان موجود بیش از 100 نفر ، تیم تولید قوی می تواند با توجه به موقعیت خاص مشتری ، کل پروژه ، موضوع ارزیابی بازار را فراهم می کند طراحی محصول خلاق طراحی محصول خلاق طراحی ویژه رسانه های خاص کپی تبلیغات ، در همان زمان از جمله طراحی صحنه عمل مکانیکی طراحی اثر طراحی مدار طراحی طراحی مدار طراحی و سایر خدمات.

از سال 2011 ، کاوه در طی هشت سال کامل گذشت. در این دوره ، طوفان را تجربه کردیم ، از خشن عبور کردیم و شاهد معجزه بودیم.
در سال 2019 ، یک سال خارق العاده ، در طول سال جاری ، میزبان ترکیه ، ایتالیا ، مکزیک ، فرانسه ، ایالات متحده ، کانادا ، روسیه ، کره جنوبی ، ژاپن ، شیلی ، عربستان سعودی و سایر کشورها بودیم.
ما همیشه معتقدیم که رضایت مشتری ، اجازه مشتری مطمئن است ، اجازه دهید مشتری به راحتی ، این Jiahua ما ، یک شرکت متفاوت است.
در سال 2020 و از آن زمان ، کاوه مایل به پیوستن با شما است. با هم در زمان های مختلفی می گذریم.
در اینجا ، ما قلب اصلی را فراموش نمی کنیم؛ در اینجا صمیمانه منتظر هستیم. اینجا ، شریک زندگی شما

خدمات شرکت

دایناسورها و پروژه های حیوانی ما در بیش از 20 کشور در سراسر جهان به نمایش گذاشته شده است.

مانند ایالات متحده ، انگلیس ، ایتالیا ، دانمارک ، فرانسه ، لهستان ، ترکیه ، قزاقستان ، روسیه ، گواتمالا ، رومانی ، استرالیا ، اسپانیا ، شیلی ، ونزوئلا ، ژاپن ، مکزیک ، عربستان سعودی ،

کره ، پاکستان ، مالزی ، سنگاپور و اندونزی و غیره…

ما صمیمانه استقبال می کنیم از دوستانی که به تولیدات انیمیشن ما علاقه مند هستند برای مذاکرات تجاری به کارخانه ما مراجعه کنند. در کارخانه ما ، جزئیات حرفه ای تری را خواهید فهمید.

پس از اتمام تولید حیوانات متحرک ، این امکان برای بررسی و معاینه نیز موجود است.

با تلاش های بی اراده ، ما به مشتریان خود کمک شایانی کردیم تا از این پس دایناسور یا حیوانات موفق در پروژه موفق حیوانات اهلی موفق شوند!

همه محصولات تحقیق و توسعه مستقل هستند. ما طراحی پروژه های منظره پارک دایناسورها و طراحی صحنه را با توجه به نیاز مشتری انجام می دهیم.

شرکت تیم

اعضای تیم با تجربه: بیش از 12 سال در صنعت دایناسور مشغول اند.